TAŞ KAHVE GÖRSELLERİ, LOGOSU İZİNSİZ KULLANILAMAZ, PAYLAŞILAMAZ.TAŞ KAHVE REGISTERED

TAŞ KAHVE GÖRSELLERİ, LOGOSU İZİNSİZ KULLANILAMAZ, PAYLAŞILAMAZ. HER HAKKI SAKLIDIR. TAŞ KAHVE REGISTERED( PATENT KAYDI YAPILMIŞ) BİR MARKADIR.SONRADAN BAŞINIZIN AĞRIMASINI İSTEMİYORSANIZ COPY YAPMAYINIZ.TEŞEKKÜRLER.

www.taskahve.com.tr

www.taskahve.com.tr

2 Temmuz 2011 Cumartesi

TAŞ KAHVE AYVALIK'TA EN İYİ 10 ARASINDA

Hürriyet gazetesinin 1 Temmuz 2011 tarihli Cuma ekinde Ayvalık'ta en iyi 10 yer arasında TAŞ KAHVE 3. sırada yer almaktadır.


Gazetede aynen şu şekilde yazmışlar:

Ayvalık’ı diğer tatil bölgelerinden ayıran, kendine has kültürü olsa gerek. Ege’nin özgün mimarisi, sokakları saran zeytin ve zeytinyağı kokusu, balığın her türlüsü, kapı önlerinde tembellik eden kediler... Tatil rotanız burayı gösteriyorsa, gerçekten “Ayvalık’ta bulundum” diyebilmeniz için gitmeniz gereken yerler, tatmanız gereken lezzetler, görmeniz gereken manzaralar var. İşte Ayvalık’ın top 10’u.

1. Bay Nihat
2. Yörük Mehmet’in Yeri
3. Taş Kahve
4. Nesos Restoran
5. Girit Mutfağı
6. Necdet Kent Kütüphanesi
7. Güler Tatlıhanesi
8. İmren Pastanesi
9. Çamlık Dondurma
10. Deniz Restoran

TAŞ KAHVE

Damla sakızlı kahve

Cunda’nın buluşma merkezi. Sadece damla sakızlı kahve içmek için bile uğranması gereken mekanın binası yaklaşık 200 yıllık. Sabah 7.00’de açılıyor ve gece 2.00’de kapanıyor. Günde yaklaşık iki bin kişinin ağırlandığı Taş Kahve’de okey, tavla, domino gibi oyunlar oynamak da mümkün. Saray lokmasının lezzeti dillere destan. İşletmecileri 3. kuşak. Çay 75 kuruş, kahve ise 1.50 lira. Tel: (266) 327 11 66

Yazının devamı için: http://www.hurriyet.com.tr/cuma/18147316.asp?gid=375 buraya bakabilirsiniz.

YALNIZ DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İSTİYORUM SADE KAHVENİN FİYATI(fincanda içimlik yani) 1.50-TL dir. Bu haberden sonra müşterilere fiyat izahında oldukça sıkıntılar yaşadık. Damla sakızlı kahve ise(fincanda içimlik) 3-TL dir.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...